Перші кроки в Новій українській школі

Позаду перша умовна чверть. Але, напевне, найбільш хвилюючою  вона була у наших наймолодших школяриків та їхніх батьків. Але разом зі своїми учителями вони активно долають першу сходинку Нової української школи. Пізнають, вивчають та розуміють світ навколо через гру.

             

 

Засідання методичного об’єднання класних керівників

31 жовтня у школі пройшло засідання методичного об’єднання класних керівників на тему: «Кейс-метод або метод ситуаційних вправ як форма інтерактивного навчання і виховання». Кейс-метод або метод ситуаційних вправ є інтерактивним методом навчання, який дає змогу наблизити процес навчання до реальної практичної діяльності. Він сприяє розвитку винахідливості, вмінню вирішувати проблеми, розвиває здібності проводити аналіз проблем. Класні керівники ознайомилися з методикою застосування кейс-методу у виховній діяльності, порадились, які кейси обрати відповідно до свого напрямку позакласної роботи. Класовод Саєнко С.А. поділилася досвідом роботи з використання кейс-методу у навчанні та вихованні.

  

Гуманітарна освіта у постсучасному світі

30 жовтня наші педагоги мали можливість прослухати лекцію доктора філологічних наук, професора Лімборського І.В. про значення гуманітарної освіти у постіндустріальну добу. Науковець висловив свою думку, що гуманітарна освіта є невід'ємною складовою такого поняття як "економіка знання". Цікавою і пізнавальною була розповідь  про історію виникнення зниженої лексики.