Вітаємо переможців!

17 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Він має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 мільйонів людей з-понад 20 країн світу.

Переможцями міського етапу стали такі учні нашої школи:

1. Білий Олександр (ІІ місце серед учнів 5-их класів) , учитель Танцюра Л. М.

2. Поліщук Анастасія (ІІ місце серед учнів 7-их класів) , учитель Чернега Т. М.

3. Бойко Олеся (ІІІ місце серед учнів 10-их класів), учитель Роєнко О. П.

Вітаємо переможців !

Осінній бал -2018

Осінь – золота пора миру, злагоди, любові.  Осінній бал…

Що може бути романтичнішим та захопливішим?! Ось уже котрий рік поспіль бал захоплює учнів, вчителів та гостей красивими сукнями, захопливими мелодіями та неревевершеними танками.

Участь у заході взяли танцювальні колективи 8-х – 11-х класів, а ведучими були семикласники.

Усі присутні отримали масу вражень та позитивних емоцій.

   

 

Конкурс «Міс Всесвіт -2018»

16 листопада у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся   загальноміський конкурс талантів «Міс Всесвіт». У змаганні взяли участь 10 дівчат, які вбралися в одяг ними ж обраного народу й презентували його побут і традиції. Юні красуні демонстрували глядачам свій талант, показували створену власноруч стінгазету та відповідали на інтелектуальні запитання. Учениця 11-А класу Гращенкова Єкатерина, учасниця конкурсу «Міс Всесвіт», представляла Південну Корею.

Єкатерина вдала пройшла всі етапи змагання і здобула титул «I віце-міс». Дівчина вразила журі конкурсу знаннями історії і традицій корейського народу, танцями та умінням чудово триматися на сцені. Вітаємо Єкатерину та її наставника Боричок Н.В. з перемогою.

    

 

16 листопада у школі пройшов ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ.

Це свято запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме в цей день було ухвалено декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей. 16 листопада в багатьох країнах проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Для української мови поняття «толерантність» відносно нове і однозначного тлумачення поки що немає. Для того, щоб краще зрозуміти походження цього слова, учням школи було запропоновано здійснити невеликий лінгвістичний екскурс – особливості перекладу слова «толерантність» різними мовами, познайомитися з прислів'ями, створеними в різні часи, різними народами, які належать до різних світів, культур, релігій, але усі вони закликають до згоди, до терпіння, до миру.

В цей день було проведено бліц-опитування «Чи толерантна я людина?», у якому взяли участь 49 школярів. Учні 9-М класу виготовили плакат «Толерантність – це модно», а 5-М клас з допомогою учнів 11-І класу підготували колаж свого бачення толерантної школи. Протягом дня проходила загальношкільна акція «Обійму безкоштовно», в ході якої усі бажаючі своїми щирими обіймами піднімали настрій, заряджали позитивністю на весь день своїх однокласників, друзів, вчителів.

 

  

Виховна година 6-А клас

В межах місячника правового виховання  15 листопада в 6-А класі  проведена виховна година на тему "Згубність лихослів'я", метою якої було поширити знання учнів про лихослів’я, познайомити дітей з впливом лихослів’я на здоров'я людини, сформувати стійку відразу до ненормованої лексики.  Учні мали змогу висловити свою думку  про причини вживання підлітками нецензурної лексики, дізналися про  передбачене законом покарання за це. Під час виховної години було використано різноманітні методи роботи:  гра "Кольорові фігурки", активні дебати,  метод "тележурналіст", інсценізація уривку оповідання. Наприкінці заняття школярі спробували зобразити на папері грубу та лайливу людину. Заняття проходило в спокійній та доброзичливій атмосфері.