Уроки Добра

З метою допомогти школярам з'ясувати сутність понять «добро», «доброта», «милосердя» як принципів людського буття; навчити дітей критично ставитися до своїх вчинків та вчинків інших людей, аналізувати матеріали з різних джерел і самостійно робити правильні висновки;  розвивати у дітей почуття чуйності, гуманності, спонукати творити добро, бути милосердними 19 березня у школі пройшов єдиний Урок Добра під загальною назвою «Час Любити». Школярі разом зі своїми наставниками міркували над духовною сутністю любові, над тим , чим вона відрізняється від егоїзму, у чому її цілюща сила, розповідали про свої добрі вчинки, цікаві історії, свідками яких вони були, аналізувати приклади з літератури. «Той, хто творить добро, творитиме саме життя»,- стверджували школярі 7-А класу, аналізуючи ситуації з оповідань В.Сухомлинського. Учні 10-М класу довели, що співчуття, чуйність, благодійність завжди були притаманні українцям. Робити добрі вчинки – прокладати шлях до добра. Здобувачі освіти 7-С класу обґрунтували , що бути добрим зараз – рідкість. Так давайте творити добро, починаючи з себе!

Допомога нашим захисникам

Сьогодні вкотре батьківський, педагогічний та учнівський колективи нашої школи надали матеріальну допомогу військовим , які знаходяться на лінії фронту. На початку тижня до адміністрації школи звернувся волонтер Кутній О.В. з проханням про допомогу для наших захисників. Для будівництва бліндажів було зібрано і 19 березня передано 7500грн. Під час зустрічі з школярами Олександр Володимирович подякував за підтримку і розуміння проблем нашої Батьківщини у цей непростий час, висловив слова вдячності за небайдужість , увагу і допомогу.

.У школі акція тривала за підтримки ініціатив лідерів учнівського самоврядування "Першоцвіт". 

Дякуємо за небайдужіть та активнсть усім, хто долучився до хорошоїсправи!

Переможці “Пошукового буму”

14 березня відбувся ХІІІ міський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій "Пошуковий бум" . Від школи були представлені дві команди 6- х ( уч. Дубина Л.І.) та 9- х класів ( уч. Шемшур О.С.). Команда дев'ятикласників виборола 3 місце(Ткаченко Д., 9-М, Бабич В., 9-Л). Крім того, Бабич В. отримав диплом 3-го ступеня в особистому заліку за оригінальність у номінації "Комп'ютерні презентації".

Вітаємо переможців і зичимо чергових звершень!

Космічна мандрівка школярів 4-Е класу

Космічні дослідники 4-Е класу разом з класним керівником Шадловською Т.А. на минулому тижні здійснили віртуальну мандрівку у космос. Провели тестування космічного тренажеру для польоту, управляли космічним роботом, прогулялися по Юпітеру, виконали ремонтні роботи в космосі, дослідили метеорит. Школярі отримали позитивні емоції та нові знання.

До 28 березня ви теж можете встигнути здійснити космічну мандрівку. Поспішайте!

Модель ООН-2021

Калько Микола, Барбой Єлизавета (11-М клас), Соколов Євгеній, Коломієць Денис, Кальчук Віталій (10-М клас), Безгуба Ангеліна (9-А клас) 06 березня взяли участь у дипломатичній діловій грі  "Модель ООН-2021". Перша частина конференції  пройшла як  модель засідання ООН та роботи  у спеціальних комітетах Економічної і соціальної ради, COPUOS, ЮНЕП, ЮНЕСКО,  де були розглянуті питання, що турбують  людство сьогодні, зокрема, "Пандемія COVID-19" та її вплив на ситуацію у світі. Боротьба з негативними наслідками пандемії  COVID-19". Друга частина свята – дипломатичний бал – проходила у паркетній залі Черкаського обласного художнього музею. Чарівні дівчата у вишуканих сукнях та мужні юнаки у костюмах кружляли у вихорі класичних бальних танців. На балу з художніми номерами виступили Новак Марія та хореографічний колектив "Леді".

 

Всеукраїнська  учнівська  мовно-літературна онлайн- конференція «Творчість Т. Г. Шевченка у вимірі  сучасної доби»

9 березня, у День відзначення 207 річниці з дня народження велета українського духу, геніального поета і художника, національного пророка Тараса Шевченка, відбулася Всеукраїнська  учнівська  мовно-літературна онлайн-конференція «Творчість Т. Г. Шевченка у вимірі  сучасної доби», ініційована ЧСШ №28 ім.Т.Шевченка. На конференцію зі своїми дослідницькими роботами завітали у онлайн-простір черкаські школярі та делегації з Інноваційного ліцею «I-school» м. Києва, Смілянського НВК ім. В.Т. Сенатора, Канівської школи №1 ім. Т.Г. Шевченка та гімназії ім. І. Франка, Звенигородської школи ім. Т.Г. Шевченка, Шевченківської спеціалізованої школи, Родниківської школи Уманського району,  Спеціалізованої школи №5  імені Л.Бугаєвської, Кременчуцького району Полтавської області, Лозуватської школи ім. Т.Г. Шевченка Криворізького району Дніпропетровської області, НВК «Софія» м. Львова.

Активними учасницями дослідницько-пошукової діяльності, присвяченої вивченню постаті Т. Г. Шевченка і його творчості в контексті сучасної доби, були наші учениці 10-Л класу Байдик Анна та Клименко Яніна, науковий керівник Роєнко О.П.

Дівчата презентували роботу високого рівня, представили у сучасній формі – інтерактивній мапі – цікаві дослідження творчості Кобзаря в сучасному живописі й музиці, монументалізмі, літературі. Їх виступ отримав схвальні відгуки організаторів та членів журі.

Усі учасники конференції відзначені сертифікатами, які отримали їх у онлайн-режимі.

Підготовка педагогічних кадрів до інноваційної діяльності

9 березня о 14:30 розпочав свою роботу навчально – практичний майстер-клас тренера Академії Інноваційного Розвитку освіти Малюха Анатолія.

Учасниці семінару засвоїли інформацію про технічні можливості інтерактивного обладнання, інструменти базового програмного забезпечення та переваги використання сторонніх інтерактивних сервісів при створенні завдань.

Любі жінки! Щиро вітаємо Вас зі святом Весни!

Тепла та усмішок Вам, любі жінки!
Нехай кожен весняний день приносить лише радість і позитивні
емоції! У душі не гасне вогонь кохання і хай здійсняться всі бажання!
Хай у ваших оселях завжди панують тепло і родинний затишок,
злагода і добробут.

День Краси та Моди в школі

Мода існує для того, щоб кожна людина мала можливість добре виглядати в очах оточуючих. Мода не буває красивою або некрасивою, в ній немає постійних критеріїв. Те, що вчора здавалося неприйнятним, сьогодні може здатися природним. Кожна мода має свій час, якому вона відповідає. Чи відомо вам, що деякі мистецтвознавці вважають, що модний одяг:
аморальний — за 10 років до свого часу;
епатажний — за 2 роки до свого часу;
сміливий — за 1 рік до свого часу;
красивий — коли він в моді;
без смаку — через рік після свого часу;
потворний — через 10 років після свого часу;
смішний — через 20 років;
забавний — через 30 років;
своєрідний — через 50 років;
приємний — через 70 років;
романтичний — через 100 років;
прекрасний — через 150 років після свого часу.

Мода не знає кордонів, їй не потрібні візи і паспорти.Мода радує кожного з нас. Ось і сьогодні, 4 березня, в нашій школі пройшов День Краси та Моди, присвячений святу Весни. Представники майже всіх класів дефілювали подіумом у святковому одязі. Кожен образ мав свою назву, короткий коментар, а всі учасники дефіле намагалися представити його як найкраще. Легка хода, граційність та різноманітність яскравих кольорів та фасонів – так можна схарактеризувати дійство, що відбувалося на червоній доріжці фоє школи. Не обійшлося і без сюрпризу, що був підготовлений учнями 8-М класу. Образ Водяного, представлений Лелейкиним Савелієм, був неочікуваним та креативним.

Шкільний показ мод не залишив байдужим жодного глядача.

 

Зустріч школярів закладу з викладачами інституту

Сьогодні , 03 березня, відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів. Романова О.І., завідувач кафедри організації досудового розслідування Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України, та Гранкіна В.І., викладач кафедри, презентували свій навчальний заклад майбутнім випускникам школи. Розповіли про його структуру, факультети, умови вступу та навчання, переваги для курсантів (зарахування років навчання до стажу, гарантоване працевлаштування після завершення навчання в інституті).