Дня Соборності України

З метою ознайомлення учнів з історією Дня Соборності України, поглиблення знань учнів про події Української революції 1917 – 1921 років як важливого досвіду державотворення, прищеплювання поваги до минулого Батьківщини; формування та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів, виховування національної свідомості та почуття гідності бути громадянином України, любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності 21 січня проведена єдина тематична година спілкування «День соборності України – символ національного єднання українського народу». Педагоги разом з учнями акцентували увагу на тому, що таке незалежність держави, соборність та єдність, обговорили події Української революції 1917 – 1921 років, згадали видатних державних діячів. Тематичні тести, вікторина "Стежками рідної землі" допомогли перевірити та поглибити знання учнів про важливі події історії України.

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2022

З 5 січня розпочалась реєстрація на пробне ЗНО, яка відбуватиметься на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти та триватиме до 22 січня. За підготовку та проведення ЗНО у школі відповідає заступник директора Коновалова С.І. Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита. Також учасники пробного ЗНО зможуть отримати результат тестування, психологічно налаштуватись на проходження тестування та навчитись ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту від 213 до 309 грн в залежності від регіону проживання учасника. Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

19 березня учасники тестування матимуть можливість скласти пробний тест з української мови або української мови і літератури.

26 березня випускники зможуть пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов.

Для реєстрації кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Після цього регіональним центром буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО. Також не пізніше 25 січня необхідно оплатити обрані тестування через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або в банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку, де будуть зазначені адреси пунктів проведення кожного з вибраних вами тестувань. Після проходження пробного тестування з обраних предметів в пунктах тестувань учасники також зможуть ознайомитись з матеріалами інших тестувань, які міститимуться на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.

Для визначення результатів упродовж трьох днів після кожного з тестувань учасники можуть перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту в бланках відповідей, до спеціального сервісу.

Після внесення відповідей до спеціального сервісу 25 березня на інформаційній сторінці учасника буде розміщено результат пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня — з іншого навчального предмета.

Результат пробного ЗНО допоможе вам краще зрозуміти, над чим варто попрацювати більш детально, але не може бути використаний для прогнозування результатів основної сесії ЗНО.

Друга Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція Гуманної Педагогіки

У педагогів нашої школи є добра традиція брати участь у всеукраїнських заходах із Гуманної Педагогіки. Цьогоріч це була Друга Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція на тему «Духовні засади освіти як умова здорового самовідтворювання суспільства на ґрунті свободи та гідності», що проходила у м. Львів з 14 по 16 січня 2022року. Наша школа була представлена у складі заступника директора Коновалової С.І., учителів іноземних мов Шелест Л.В., Боричок Н.В., Ласкавої О.І., Кобзар В.В., учителів української мови та літератури Хавронич С.М., Танцюри Л.М., учителя історії Лозової І.В., учителя інформатики Шемшур О.С., учителя фізики Бочманової Н.В.

Рубрики конференції:
 «Намисто добірних ідей досвіду духовного наповнення освіти»
 «Гроно педагогічних ідей: школа як світоч духовного життя громади»
 «Духовні традиції вітчизняної освіти в дії»

Пластуни Львова передали для учасників конференції Віфлеємський вогонь миру.

Цікаві екскурсії, панельні дискусії, виступи неординарних особистостей, знайомства із творчими людьми, обмін думками – це все про Другу Всеукраїнську різдвяну конференцію. Гостинний Львів об'єднав педагогів Гуманної Педагогіки з усіх куточків України!

 

 

 

 

 

Дистанційне навчання

Починаючи з 12 січня 2022 року в школу щоденно надходять повідомленнями про замінування закладу, що ставить під загрозу збереження життя та здоровꞌя учасників освітнього процесу. Така ситуація вносить деструктив в організацію роботи закладу, призводить до неможливості організувати системний та якісний освітній процес. У звꞌязку із ситуацією, що склалася, на підставі рекомендацій департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (лист від 17.01.2022 №62-12-4/2), рішення педагогічної ради школи від 17.01.2022 №6 з 17 січня 2022 року школа проводитиме освітній процес із застосуванням технологій дистанційного навчання до наступних рекомендацій. Отже, ЗАВТРА, 18 січня учні 1-11 класів навчаються використанням дистанційних технологій у застосунку Google Сlassroom на платфрмі G Suite for Education.

Проєктуємо своє завтра

Після зимових канікул відбулося зібрання учнівського самоврядування школи. Школярі разом із заступником директора з ВР Бахаревою Н.Є., педагогом – організатором Косаренко Л.І. підвели підсумки роботи за І семестр 2021-2022н.р. Присутні визначили Топ 10 справ півріччя: веселково-кольоровий тиждень, благодійний ярмарок, квест «Зростаймо мужніми», Андріївські вечорниці, День української хустки, квест «У пошуках Санти та його скарбів», загальношкільний конкурс «Новорічний настрій», конкурс «Козак – богатир школи – 2021»,  Міжнародний урок доброти, присвячений Всесвітньому дню тварин, свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я».

Члени шкільного парламенту обговорили питання академічної доброчесності у школі, визначили принципи академічної доброчесності, дізналися про види порушень та відповідальність за порушення академічної доброчесності, склали кодекс честі у навчанні.

Президент школи Безгуба Ангеліна ознайомила присутніх з планом роботи на ІІ семестр навчального року.

 

 

 

 

Нове меню

З 10 січня черкаські школярі почали харчуватись за новим сезонним чотирьохтижневим меню, що тривалий час розроблялось за новими нормами. 

Запровадження нової харчової формули означає:
✅різноманітний раціон. Можливість обрати страви (Страва на вибір);
✅популярні страви світової кухні;
✅збалансоване та корисне харчування. Зменшено споживання хліба та врегульована калорійність страв;
✅різноманітний вибір каш. Крім рисової, гречаної та вівсяної, до меню додали булгур, пшоняну крупу, сочевицю та кускус;
✅збільшена кількість фруктів, овочів та м’яса в раціоні;
 
Чим забороняється годувати дітей у школах:
❗️м’ясні та рибні продукти промислового і кулінарного виробництва, гриби;
❗️непастеризоване молоко та молочні продукти, виготовлені з непастеризованого молока;
❗️непастеризовані соки, газовані напої та кава;
❗️шкідливі продукти (особливо чипси, сухарики) із вмістом солі понад 0,12 г на 100 г готового продукту або із вмістом цукрів понад 10 г на 100 г готового продукту;
❗️також заборонено продавати кондитерські вироби та солодкі зернові продукти, вироби з кремом, морозиво, харчові концентрати.

Ми розуміємо, що не кожному школяреві сподобаються несолоні страви або несолодкі напої, тому, щоб повноцінно впровадити нове меню, просимо батьків проводити роз’яснювальну роботу та прищеплювати дітям культуру здорового та корисного харчування.