Профорієнтаційна зустріч

З метою консультації потенційних студентів з питань вступу та презентації вищого навчального закладу 30 січня 2025 року відбулася зустріч кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій Черкаського технологічного університету з учнями 11-А класу.

Сергій Ротте ознайомив присутніх із перевагами й умовами навчання в університеті, зокрема на кафедрі геодезії, підкресливши унікальність закладу вищої освіти, що готує висококваліфікованих фахівців .
Вступ до ЧДТУ – найкраща інвестиція в успішне майбутнє, а навчання в університеті відкриває для студентів вікно широких можливостей для особистісного та професійного становлення. Тож гість запросив випускників школи стати частиною великої університетської родини!

Про правила безпечної поведінки

Сьогодні офіцер служби освітньої безпеки нашої школи провела бесіду з учнями 2-Б класу про правила безпечної поведінки в зимовий період.
Під час зустрічі діти дізналися, як правильно переходити вулицю в умовах ожеледиці, чому потрібно бути уважними на дорозі та яких правил дотримуватися, щоб уникнути небезпеки.

Окрему увагу було приділено правилам поведінки на льоду. Учням пояснили, чому не можна виходити на кригу водойм без дозволу дорослих та як діяти у випадку, якщо лід тріскається або хтось провалився у воду.

Також Юлія Юріївна наголосила на небезпеці бурульок та пояснила, чому слід уникати проходу під дахами будівель, особливо після відлиги.

Діти зраділи флікерам, які їм подарували, та пообіцяли обов’язково носити світловідбивні елементи на одязі, щоб бути помітними на дорозі.

Отримані знання допоможуть уникати небезпечних ситуацій і відповідально ставитися до власної безпеки.

Нові перемоги

Вітаємо ученицю 9-Е класу Семчак Діану та її вчительку Роєнко О.П. з ІІІ місцем у ІІІ ( обласному)етапі ХХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Гордимося успіхами Діани й бажаємо їй перемоги в наступному етапі конкурсу.

Пам’яті Героїв Крут

Сьогодні ми схиляємо голови перед Героями Крут-юнаками, які понад століття тому стали на захист української державності. Лекторська група школи під керівництвом учителя історії Лозової І.В. розповіла школярам про героїчну боротьбу студентів й гімназистів проти ворога.

Минуло понад сто років, але ворог лишився тим самим. Історія Крут нагадує нам, що боротьба за Україну триває.

Слава Героям Крут! Слава усім, хто боровся і продовжує боротися за Україну!

Хай Симоненкове Слово просториться Україною й світом!

8 січня минуло 90 років від дня народження Василя Симоненка, українського поета-шістдесятника та журналіста.

Василь Симоненко – письменник, чиї слова несуть енергію боротьби за правду і справедливість. А його душа, сповнена любові до рідної землі, у поєднанні з природним талантом зробила його справжньою національною легендою.

Черкаська обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка ініціювала проведення з 1 січня по 31березня 2025 року відеофлешмобу «90 поезій до 90-річного ювілею Василя Симоненка». Залюблені у Симоненкове слово учні 11-А класу нашої школи долучилися до цієї акції.

Відеочитання поетичних творів Великого Українця стануть ще одним
підтвердженням непересічності таланту письменника, актуальності та
злободенності його поезій і гідним пошануванням його пам’яті.

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо Менько Софію, ученицю 11-І класу, призерку І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН. Софія виборола ІІ місце,захистивши роботу в секції ” Соціологія” на тему: “Ціннісні орієнтації сучасної української молоді в умовах інтеграції до європейського культурного середовища”. Пишаємося теперішніми здобутками і бажаємо перемоги в наступному етапі.

Дякуємо науковій керівниці Фрей Людмилі Володимирівні.

Пліч-о-пліч. Футзал

Команда школи «Шалені панди» – чемпіони своєї підгрупи! Вітаємо наших юних футболістів та їх тренера Бойка Олексія Олександровича з блискучою перемогою! Пишаємося кожним з вас! Далі – тільки вперед до нових звершень!

Правила поведінки у громадських місцях

Сьогодні учні 6-А класу мали цікаву зустріч з офіцером служби освітньої безпеки Ю.Яценко. Разом обговорили правила поведінки у громадських місцях. Пам’ятайте, громадські місця – це ті, де буває багато людей: парки, магазини, транспорт. І в кожному з них є свої правила. Наприклад, не можна шуміти в бібліотеці, штовхатися в транспорті або смітити в парку. Поведінка кожного має бути ввічливою і не заважати іншим. За грубе порушення правил відповідають не тільки діти, а й їхні батьки.

Голокост: історія та уроки

У рамках відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, учні 9-Е та 9-М класів під керівництвом учителя історії Туренко В.В. реалізували проєкт “Голокост: історія та уроки”. Проєкт мав на меті вшанувати пам’ять жертв цієї трагедії та поглибити знання учнів про Голокост як важливу історичну подію.
У своїх доповідях учні представили передумови трагедії, перебіг подій та масштаби злочину, долі окремих людей, що пережили Голокост, та уроки, які необхідно винести з цієї трагічної сторінки історії. Виступи учасників супроводжувалися презентацією, відеофрагментами, ліричними творами, що наочно відобразили трагічні події. Проєкт “Голокост: історія та уроки” став важливим кроком у формуванні історичної свідомості учнів, допоміг усвідомити цінність миру та неприпустимість повторення подібних злочинів.
Дякуємо усім учасникам проєкту.